NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 WT) |
skladem CEN
|
1 251 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová šedý lesk (BED-1900 SIL) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030) |
skladem CEN
|
1 521 Kč |
Celkem 2944 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DOMENICO deska - ořech, nohy - ořech / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Kuchyňská linka
Halmar TAMARA 240 korpus: carbon wood, přední barva: šedá mramor / černá (10 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 775 Kč
| Šířka (cm): | 240 |
| Barva: | Šedá |
Křeslo
Halmar JAMAL olivová (1p=1szt)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 508 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Kuchyňská linka
Halmar MICHELLA 220 bílá (8 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 247 Kč
| Šířka (cm): | 220 |
| Barva: | Bílá |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar FABIO kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 530 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor staré dřevo, kov - černý matný lak (ABO-W2124 OLW)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Obývací stěna
Halmar VALETTA sestava, barva: kašmír (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 280.00 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
