NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 909 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2) |
skladem CEN
|
1 701 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K556 židle černá / zlatá |
2 - 3 týdny
|
3 180 Kč |
Celkem 2959 produktů
Konferenční stolek
Halmar CAPRI dub san remo / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MORGAN kulatý dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
4 176 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTON černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 688 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar TRIBECA bílá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
4 023 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Keramika |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/černá
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar MASSIVE rozkládací 160-250x90x77 cm jasně dub/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 202 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Křeslo
Halmar PAGONI černá (tkanina Bluvel #19)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar BILOTTI rozkládací antracitová mat / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 739 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Křeslo
Halmar ENRICO zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 944 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolky
Halmar GARMINA sestava dub zlatá / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 485 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Křeslo
Halmar OPTIMA cappuccino - béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní stůl
Halmar VIVALDI rozkládací deska - bílá mramor, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 401 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 89 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub wotan - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Vitrína
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 194 |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
