NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černá kov (CT-382 GREY2)
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolky
Halmar ELZA sestava, ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
2 144 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Moderní jídelní stůl
Halmar PALERMO rozkládací bílá mat (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 416 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Halmar PAOLA konferenční stolky sestava, černá mramor / zlatá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Černá, žlutá |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Houpací křeslo
Halmar BAZALTO tmavě zelená
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
TV a relaxační křeslo
Autronic s elektrickým ovládáním, potah lanýžová látka v dekoru vintage, 1 motor 240V (TV-4094 LAN3)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 811 Kč
| Barva primární: | Lanýžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Kancelářské křeslo
Halmar GOTARD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Houpací křeslo
Autronic šedá, látka, AK-373 GREY2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište