NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Konferenční stolky
Halmar FOLLA sestava bílá / přírodní
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Moderní jídelní židle
Halmar K523 šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
G+K Meble II-L WZ-0169 (1031690311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 573 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 204 |
Závěsný noční stolek
G+K Meble BE-0587 (105587000) (1 karton)
skladem
4 413 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 15.00 |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H124 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 723 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Křeslo
Halmar ORIS otočné, vícebarevné
2 - 3 týdny
1 148 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kancelářské křeslo |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PIVOT 102-142x102x75 cm, pracovní deska - dub artisan, nohy - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1018 OAK (ABO-G1018 OAK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 152 cm |
Komoda
Halmar VOLARE150 3D černá mat černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Televizní stolek
Halmar MERCI stolek RTV 180 EF černý artisan
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 25 cm |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište