NÁBYTEK
Celkem 2785 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl (DCH-459 GREY3)
skladem CEN
1 290 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar BULLET 180 cm černá, nohy: zlatá
2 - 3 týdny
4 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 58,00 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS3 kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 989 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 51 |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I8 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 960 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 122 cm |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Konferenční stolek
Halmar JAVA konferenční stolky sestava, ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 205 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Halmar OSARIO konferenční stolky sestava bílá mramor / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 560 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo ušák
Autronic Křeslo ušák, růžová látka, AK-388 PINK2 (AK-388 PINK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540zele 45 x 45 cm zelená
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Moderní jídelní stůl
Halmar EMILIO 120 deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište