NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Matějovský GOLD bavlna deluxe 140/200+70/90 |
skladem
|
1 069 Kč | |
| 2 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Taburet z magnesia - domečky po obvodu, oranžové (MT768 OR) |
skladem CEN
|
1 796 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar AVELAR deska - černá / bílá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 817 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Barová židle
Halmar H101 barová židle černá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 židle černá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Odkládací stolek
Homestyling KO-AAE442400 sada 2 ks pr. 50 / 57 cm
skladem
1 871 Kč
| Barva: | Černá/hnědá |
| Materiál desky: | Dřevo |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah tmavě šedá látka, nohy masiv buk (ASB-4720 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 081 Kč
| Šířka (cm): | 185.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 béžová / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Konferenční stolek
Halmar CARINA_S béžová mramor ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Keramika |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Stůl jídelní rozkládací 120+40x80x75, černý matný lak, tvrzené sklo, (HT-D1926 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
13 491 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-223 OLW
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, krémová, kůže,TV-B3980 CRM3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
