NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva bílá matná (P-009 WT2) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl pracovní, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-504 OLW) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč |
Celkem 2958 produktů
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 šedá
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Regál
Halmar PAFOS bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 549 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Křeslo
Halmar OPTIMA cappuccino - béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 639 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Typ: | Křeslo |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar XARELTO rozkládací dub wotan - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva desky: | Divoký dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Houpací křeslo
Autronic potah patchwork látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-374 PW2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Materiál: | Látka |
Konferenční stolek
Halmar XENA obdelník černá / přírodní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, zelená ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GRN)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar BOLERO 160-250x90x78 cm dub přírodní černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 253 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Relaxační křeslo
Halmar HORTON popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 849 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Televizní stolek
Halmar MERCI stolek RTV 180 EF černý artisan
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 25 cm |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, béžová, látka, TV-Q8575 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Halmar BARI černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
