BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Maxxo FF0300A pro chladničky |
skladem
|
261 Kč | |
| 2 |
|
Amica 510CE1.30P(W) |
skladem
|
7 172 Kč | |
| 3 |
|
ECG ET 20482 Stainless |
skladem
|
3 190 Kč |
Celkem 1056 produktů
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Prosklená chladicí skříň
Tefcold FSC1000H BLACK
Doprava zdarma
skladem
49 669 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 882 l |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BK 850
Doprava zdarma
skladem
48 646 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dvoudveřová chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold GUC 140
Doprava zdarma
skladem
48 526 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 200 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí skříň dvoudveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1202 S-P
Doprava zdarma
skladem
48 504 Kč
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold Atom Maxi C2DB
Doprava zdarma
skladem
48 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 200.3 cm |
| Celkový objem: | 809 l |
Americká chladnička
Electrolux ELT9VE52M0
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 190 cm |
| Barva: | Černá |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl
Tefcold UD2-2-P
Doprava zdarma
skladem
47 263 Kč
| Energetická třída: | G |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište