BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
AEG RTB411E1AW |
skladem
|
8 490 Kč | |
| 2 |
|
Candy CWC 154 EEL/N |
ihned k expedici
|
8 599 Kč | |
| 3 |
|
Meliconi 656154, magnetický, pro pračky a myčky, 4 permanentní magnety |
skladem
|
413 Kč |
Celkem 1023 produktů
Horkovzdušná multifunkční trouba
Berlingerhaus BH-9668 12 v 1 Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
6 795 Kč
Chladící vitrína
Guzzanti GZ 85
Doprava zdarma
skladem
6 683 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84 cm |
| Celkový objem: | 85 l |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 555 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 101
Doprava zdarma
skladem
6 450 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 54.7 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 224 AW
Doprava zdarma
skladem
6 436 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Elektrický sporák
Mora E 2240 AW
Doprava zdarma
skladem
6 297 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 145A
Doprava zdarma
skladem
6 108 Kč
| Celkový objem: | 142 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 70.5 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 90B1
Doprava zdarma
skladem
6 074 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.23 kWh |
| Výška: | 84 cm |
Vinotéka
Guzzanti GZ 1535
Doprava zdarma
skladem
6 013 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 63.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
