BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Concept LK3354wh |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 2 |
|
Concept LFT2047whN |
skladem
|
5 499 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje GS643C90X + 500 Kč cashback |
skladem
|
10 990 Kč |
Celkem 1052 produktů
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10W + 1000 Kč cashback
Doprava zdarma
Cashback 1000 Kč
Cashback 1000 Kč
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Myčka nádobí
Gorenje GS643C90W + 500 Kč cashback
Doprava zdarma
Cashback 500 Kč
Cashback 500 Kč
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 83 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 16 |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold BC85 w/Fan
Doprava zdarma
skladem
10 803 Kč
| Energetická třída: | C |
Pračka s horním plněním
Electrolux 500 TimeCare EW2TN5061FC
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Kombinovaná pračka
Romo RC 390
Doprava zdarma
skladem
10 434 Kč
| Energetická třída: | - |
| Náplň: | 1.5 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFB 8489 BV EE
Doprava zdarma
skladem
10 232 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Samsung WW60A3120BE/ LE
Doprava zdarma
skladem
10 033 Kč
| Energetická třída: | C |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište