BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Maxxo FF0300A pro chladničky |
skladem
|
261 Kč | |
| 2 |
|
Amica 510CE1.30P(W) |
skladem
|
7 172 Kč | |
| 3 |
|
ECG ET 20482 Stainless |
skladem
|
3 190 Kč |
Celkem 1056 produktů
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 06A1
skladem
3 118 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 49.5 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 05B1
skladem
3 181 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 51 cm |
Pečící trouba
ECG ET 20482 Stainless
Doprava zdarma
skladem
3 190 Kč
| Celkový objem: | 48 l |
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Mikrovlnná trouba s grilem
LG MH6535GIS černá
Doprava zdarma
skladem
3 310 Kč
| Výkon grilu: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Jednodvéřová chladnička
Guzzanti GZ 06B1
skladem
3 345 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 49.5 cm |
Pečící trouba
ECG ETH 3701G
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Celkový objem: | 37 l |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Horkovzdušná trouba s otočným grilem
Severin TO 2056
Doprava zdarma
skladem
3 499 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Šířka: | 45 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište