BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Bravo B 4503 ACERO |
ihned k expedici
|
2 699 Kč | |
| 2 |
|
ECG MTD 231S |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 3 |
|
Mora 685997 pečící smaltovaný plech |
skladem
|
411 Kč |
Celkem 1018 produktů
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AXL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 185 cm |
Šuplíkový mrazák
Gorenje F492PW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240S EU/N
Doprava zdarma
skladem
8 467 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2072 GSE
skladem
1 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AW4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 242 kWh/annum |
Monoklimatická chladnička
Gorenje R492PW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Elektrický sporák
Mora E 2240 AW
Doprava zdarma
skladem
6 297 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2240 CW
Doprava zdarma
skladem
7 129 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pečící trouba
ECG ET 2001B Airfry
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 43.5 cm |
| Barva: | antracit |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2390 VGSS
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
Americká chladnička
Gorenje NRS9182VXB1
Doprava zdarma
skladem
23 158 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 323 kWh/annum |
| Výška: | 179.3 cm |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I black
Doprava zdarma
skladem
18 698 Kč
| Energetická třída: | E |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
9 446 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6.5 kg |
Elektrický sporák
Mora E 2250 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Šuplíkový mrazák
ECG EFRT 11770 NWE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 238 l |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2590 GBS
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 145A
Doprava zdarma
skladem
6 108 Kč
| Celkový objem: | 142 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 70.5 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8833 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21530 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 150 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
