Výpis produktů výrobce Tefcold
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefcold
| 1 |
|
Tefcold GC73 |
skladem
|
30 307 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold UF 400 S |
skladem
|
24 797 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold FS 1380-I |
skladem
|
18 818 Kč |
Celkem 360 produktů
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl
Tefcold UD2-3-P
Doprava zdarma
skladem
59 220 Kč
| Energetická třída: | G |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 505-I
Doprava zdarma
skladem
17 272 Kč
| Energetická třída: | F |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold UR 600 SG
Doprava zdarma
skladem
32 245 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 190 cm |
| Celkový objem: | 570 l |
Mrazicí / Chladicí ostrov
Tefcold SFI185B HC-CF VS
Doprava zdarma
skladem
68 618 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 83.2 cm |
| Celkový objem: | 786 l |
Chladicí skříň jednodveřová s plnými dveřmi
Tefcold SD 1380
Doprava zdarma
skladem
18 045 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold UR 400 SG
Doprava zdarma
skladem
24 851 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 185 cm |
| Celkový objem: | 350 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold BC85 w/Fan
Doprava zdarma
skladem
10 803 Kč
| Energetická třída: | C |
Chladicí jednodveřová skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
Mrazicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BF 850
Doprava zdarma
skladem
52 708 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 200
Doprava zdarma
skladem
46 043 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 180 cm |
Pultová mraznička s plným nerezovým víkem
Tefcold FR 305 S
Doprava zdarma
skladem
14 908 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 273 l |
Minibar s dvěma plnými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 210 minibar
Doprava zdarma
skladem
32 343 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1375CP
Doprava zdarma
skladem
19 493 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Distributor zmrzliny
Tefcold FIJI 4
Doprava zdarma
skladem
71 269 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 124.7 cm |
| Barva: | Bílá |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UF 400 SG
Doprava zdarma
skladem
32 899 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 185.5 cm |
| Celkový objem: | 340 l |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold Atom Maxi C2DB
Doprava zdarma
skladem
52 022 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 200.3 cm |
| Celkový objem: | 809 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
