Výpis produktů výrobce Tefcold
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefcold
| 1 |
|
Tefcold CEV 425-I black |
skladem
|
18 698 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold LCT 900 C-P |
skladem
|
21 856 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold CEV 425-I |
skladem
|
17 881 Kč |
Celkem 334 produktů
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I black
Doprava zdarma
skladem
18 698 Kč
| Energetická třída: | E |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC 145-I WF
Doprava zdarma
skladem
11 206 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 109 l |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold FS 1380-I
Doprava zdarma
skladem
18 818 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Mrazící skříň
Tefcold NF 5000 G-P
Doprava zdarma
skladem
68 847 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 202 cm |
| Barva: | Černá/nerezová |
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UFFS371GCP
Doprava zdarma
skladem
33 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 300 l |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 400 C
Doprava zdarma
skladem
53 361 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 195 cm |
| Celkový objem: | 248 l |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin 220-A-CF
Doprava zdarma
skladem
137 802 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BK 850
Doprava zdarma
skladem
48 646 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 200
Doprava zdarma
skladem
46 043 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 180 cm |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FSC 1450
Doprava zdarma
skladem
23 054 Kč
| Energetická třída: | F |
| Šířka: | 68 cm |
Dvoudveřová chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold GUC 140
Doprava zdarma
skladem
48 526 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 200 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí stůl
Tefcold UC5360
Doprava zdarma
skladem
57 913 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 68 cm |
| Celkový objem: | 262 l |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 605 S
Doprava zdarma
skladem
22 793 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 557 l |
Minibar s dvěma plnými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 210 minibar
Doprava zdarma
skladem
32 343 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
Distributor zmrzliny
Tefcold FIJI 4
Doprava zdarma
skladem
71 269 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 124.7 cm |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
