Výpis produktů výrobce Tefcold
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefcold
| 1 |
|
Tefcold CEV 425-I black |
skladem
|
18 698 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold LCT 900 C-P |
skladem
|
21 856 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold CEV 425-I |
skladem
|
17 881 Kč |
Celkem 360 produktů
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I black
Doprava zdarma
skladem
18 698 Kč
| Energetická třída: | E |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC 145-I WF
Doprava zdarma
skladem
11 206 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 109 l |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold FS 1380-I
Doprava zdarma
skladem
18 818 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Saladeta
Tefcold SA 914-I
Doprava zdarma
skladem
34 271 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 87.7 cm |
| Celkový objem: | 230 l |
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UFFS371GCP
Doprava zdarma
skladem
33 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 300 l |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I 2 LED
Doprava zdarma
skladem
18 067 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou v celonerezovém provedení
Tefcold UD1-2-P
Doprava zdarma
skladem
32 463 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold MSU 400
Doprava zdarma
skladem
20 157 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 358 l |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin HEAD-A-CF
Doprava zdarma
skladem
80 815 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň dvoudveřová prosklená s křídlovými dveřmi
Tefcold FSC 1200 H
Doprava zdarma
skladem
49 920 Kč
| Energetická třída: | F |
Dvoudveřová chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold GUC 140
Doprava zdarma
skladem
48 526 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 200 cm |
| Barva: | Nerezová |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 605 S
Doprava zdarma
skladem
22 793 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 557 l |
Jednodveřová vinotéka
Tefcold TFW 160S
Doprava zdarma
skladem
20 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Výška: | 82 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
