Výpis produktů výrobce Tefcold
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefcold
| 1 |
|
Tefcold FS 2380-I |
skladem
|
19 983 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold UR 600 ST |
skladem
|
27 465 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold SFI 250 F VS |
skladem
|
71 438 Kč |
Celkem 360 produktů
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 205-I
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou
Tefcold UD1-3-P
Doprava zdarma
skladem
41 349 Kč
| Energetická třída: | G |
Prosklená chladicí skříň
Tefcold FSC1000H BLACK
Doprava zdarma
skladem
49 669 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 882 l |
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I BLACK
Doprava zdarma
skladem
18 970 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Mrazicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold UF 600-I
Doprava zdarma
skladem
29 937 Kč
| Energetická třída: | G |
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 400 C
Doprava zdarma
skladem
53 361 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 195 cm |
| Celkový objem: | 248 l |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin 220-A-CF
Doprava zdarma
skladem
137 802 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí vitrína cukrářská
Tefcold LPD 900 F Black
Doprava zdarma
skladem
45 716 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BK 850
Doprava zdarma
skladem
48 646 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FSC 1450
Doprava zdarma
skladem
23 054 Kč
| Energetická třída: | F |
| Šířka: | 68 cm |
Minibar s třemi prosklenými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 310 G minibar
Doprava zdarma
skladem
41 240 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 442 l |
Chladicí stůl
Tefcold UC5360
Doprava zdarma
skladem
57 913 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 68 cm |
| Celkový objem: | 262 l |
Distributor zmrzliny
Tefcold FIJI 7
Doprava zdarma
skladem
88 088 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 119 cm |
| Celkový objem: | 223 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
