Výpis produktů výrobce Severin
Nejprodávanější produkty v kategorii Severin
| 1 |
|
Severin TK 5547 termokonvice pro KA 4814 |
skladem
|
999 Kč | |
| 2 |
|
Severin HV 7144 S'Powe |
skladem
|
1 099 Kč | |
| 3 |
|
Severin ZU 3608 k FS 3604 |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 296 produktů
Ruční vysavač
Severin HV 7144 S'Powe
skladem
1 099 Kč
| Barva: | Bílá |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.2 l |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
Topinkovač
Severin AT 2509
skladem
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet topinek: | 4 |
Sendvičovač, vaflovač a gril
Severin SA 2968 3v1
skladem
1 099 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá |
| Kontrolka provozu: | Ano |
Horkovzdušná trouba s otočným grilem
Severin TO 2056
Doprava zdarma
skladem
3 499 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Šířka: | 45 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Raclette gril s lávovým kamenem
Severin RG 9645
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Raclette |
Napařovací žehlička
Severin BA 3211
skladem
549 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Bílá |
| Parní ráz: | G/min |
Stojanový gril
Severin PG 8541 s poklopem 2000W
Doprava zdarma
skladem
2 899 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní, stojanový |
Elektrický kráječ se speciálním výměnným kotouče
Severin AS 3915
skladem
2 199 Kč
| Příkon/výkon: | 180 W |
| Barva: | Stříbrná |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 144 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8833 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8933 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
Teppan Yaki gril
Severin KG 2397
skladem
1 899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní |
Odšťavňovač
Severin ES 3566
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
