Výpis produktů výrobce Severin
Nejprodávanější produkty v kategorii Severin
| 1 |
|
Severin AT 2509 |
skladem
|
1 199 Kč | |
| 2 |
|
Severin SM 3590 černý |
skladem
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Severin RG 9645 |
skladem
|
1 299 Kč |
Celkem 294 produktů
Napařovací žehlička
Severin BA 3243
skladem
799 Kč
| Příkon/výkon: | 2400 W |
| Barva: | Bílá/fialová |
| Žehlící plocha: | Keramika |
Dvouplotýnkový vařič
Severin DK 1014
skladem
1 099 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Nerezová |
Podlahový sáčkový vysavač
Severin BC 7055
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Stříbrná |
Robotický vysavač
Severin RB 7025
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Barva: | Šedá/červená |
| Hlučnost: | 65 dB |
Indukční dvouplotýnkový vařič
Severin DK 1031
Doprava zdarma
skladem
2 799 Kč
| Příkon/výkon: | 3400 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Černá |
Topinkovač
Severin AT 2589 nerez
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Nerezová |
| Počet topinek: | 2 |
Odšťavňovač
Severin ES 3566
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Mikrovlnná trouba
Severin MW 7752
Doprava zdarma
skladem
3 999 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
| Barva: | Černá |
Napěňovač mléka
Severin SM 3585 Spuma 500
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Materiál: | Nerezová |
Jednodvéřová lednice
Severin TKS 8846
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Mikrovlnná trouba s grilem
Severin TO 2073
Doprava zdarma
skladem
5 899 Kč
| Výkon mikrovln: | 2 200 W |
| Celkový objem: | 60 l |
| Barva: | Černá |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8930 RED RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 144 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8830 RED RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.3 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Automatický napěňovač
Severin SM 3586 Spuma 700
Doprava zdarma
skladem
3 199 Kč
| Celkový objem: | 0.7 l |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Šedá |
Pěnič mléka
Severin SM 3584
skladem
1 299 Kč
| Celkový objem: | 0.2 l |
| Příkon/výkon: | 450 W |
| Barva: | Nerez, černá |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8761
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 143.4 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8760
Doprava zdarma
skladem
7 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.4 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
