Raclette gril s lávovým kamenem Severin RG 9645
Katalogové číslo: 122011
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Raclette gril s lávovým kamenem Severin RG 9645
- výkon 1400 W
- kapacita: 8 mini pánviček s nepřilnavým povrchem
- kombinovaná grilovací plocha
- přírodní kámen pro zdravé grilování bez tuku
- nepřilnavá grilovací plocha pro rychlé grilování
- kontrolka
- nastavitelná teplota
- velká grilovací plocha
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Raclette |
| Druh grilovací plochy: | Kamenná |
| Vyjímatelný rošt: | Ne |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Hloubka: | 11.8 cm |
| Odkapávací nádoba: | Ne |
| Šířka: | 54.5 cm |
| Výška: | 21.5 cm |
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| Materiál grilovací plochy: | Nepřilnavý povrch |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Rozměry plotýnek: | 50 x 60 |
| Typ ovládání: | Tlačítka |
GPSR - Odpovědná osoba
Silva-Schneider Handelsgesellschaft GmbH, office@silva-schneider.at, 662251300, Karolingerstraße 1, Salzburg 5020, Rakousko




