Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept VP4360 Wet and Dry |
skladem
|
1 499 Kč | |
| 2 |
|
Concept RK4120 |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 3 |
|
Concept TE2015 |
ihned k expedici
|
899 Kč |
Celkem 313 produktů
Vestavná mikrovlnná trouba
Concept MTV 3020
Doprava zdarma
skladem
6 499 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 20 l |
| Gril: | Ano |
Robotický vysavač s mopem
Concept OPTIMUS Aqua Pro Laser 3D VR4050 + + 7 let na motor a 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
60 dnů garance vrácení zboží
Záruka 7 let
Záruka 7 let
skladem
17 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Doba provozu: | 270 min |
| Hlučnost: | 62 dB |
Vestavná myčka nádobí
Concept MNV4245
Doprava zdarma
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 9 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Kombinovaná chladnička
Concept LA8383ss
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
19 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 183 cm |
Samostatná vestavná trouba
Concept ETV7460ss SINFONIA
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560 SINFONIA
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
Concept MNV3360
Doprava zdarma
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560bc
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5160wh WHITE
Záruka 3 roky
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | Bílá |
Samostatná vestavná trouba
Concept ETV8160bc BLACK
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
10 699 Kč
| Energetická třída: | A |
Nerezový dřez s odkapem
Concept NANO coat TITANIA levý DNN1045dsl
Doprava zdarma
skladem
9 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Vlevo |
Nerezový dřez s odkapem
Concept NANO coat pravý DNN1045ssr
Doprava zdarma
skladem
8 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Vlevo |
Nerezový dřez s odkapem
Concept NANO coat levý DNN1045ssl
Doprava zdarma
skladem
8 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Vpravo |
Nerezový dřez bez odkapu
Concept NANO coat DNN1060ss
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
