Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept VP4350 7,4V Wet & Dry Riser |
skladem
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Concept SV3055 |
ihned k expedici
|
1 199 Kč | |
| 3 |
|
Concept OPP1260bc |
skladem
|
1 799 Kč |
Celkem 313 produktů
Klasický odsavač par
Concept OPP1260wh
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Bezsáčkový podlahový vysavač
Concept 4A RADICAL Home&Car VP5241n + 60 dnů na vrácení
Doprava zdarma
60 dnů garance vrácení zboží
60 dnů garance vrácení zboží
skladem
2 999 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Modrá |
| Hlučnost: | 72 dB |
Stolní mixér
Concept SM3390 Fresh&Nutri smoothie
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
| Regulace rychlosti: | Ne |
Tyčový aku vysavač
Concept VP4201 Wet and Dry 3v1 18,5 V
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 90 W |
| Barva: | Černá, šedá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Lis na citrusy
Concept CE 3520
skladem
1 399 Kč
| Příkon/výkon: | 160 W |
| Celkový objem: | 0.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP2060bc
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Klasický odsavač par
Concept OPP 2060
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP1250bc
skladem
1 699 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Černá |
Dvouplotýnkový elektrický vařič
Concept VE3060
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Černá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
Concept VE3025
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Stolní mixér
Concept SM3490
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Černá |
| Regulace rychlosti: | Ne |
Vyhřívací deka
Concept DV7420 180x130cm HYGGE
skladem
1 499 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 9 |
| Materiál: | Fleece |
| Možnost praní: | Ano |
Žehlicí horkovzdušný kartáč na vlasy
Concept VH6040 ELITE Ionic Infrared Boost
skladem
999 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Černá, bronzová |
Odšťavňovač
Concept LO7095
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Celkový objem: | 800 ml |
| Barva: | Černá, stříbrná |
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Sušička ovoce
Concept SO3000
Doprava zdarma
skladem
4 799 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Počet plat: | 6 |
| Regulace teploty: | Ano |
Stolní mixér
Concept SM3391 Fresh&Nutri smoothie
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Materiál: | Tritan |
Stolní mixér
Concept SM3387 smoothie maker Active
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Zelená |
| Pulsní spínač: | Ano |
Sušička ovoce
Concept SO4000
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
| Počet plat: | 5 |
Dětská chůvička s kamerou
Concept KD4000 SMART KIDO
skladem
1 599 Kč
| Typ chůvičky: | Digitální |
| Přenos: | Oboustranný |
| Přenos obrazu: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
