Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept RK0060 |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Concept SM3365 smoothie |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Concept VP 4351 |
skladem
|
1 199 Kč |
Celkem 313 produktů
Papírové sáčky pro VP9711/12/13
CONCEPT NS-9710 Prominent papírové pro VP-9711/12/13
ihned k expedici
163 Kč
Náhradní víko k sušičce
Concept SO1015/1020/1021/1025/1030/1040/1080/1081/2020/SO1026
ihned k expedici
199 Kč
Ruční aku vysavač
Concept VP 4351
skladem
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 100 W |
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.5 l |
Ruční vysavač
Concept VP4350 7,4V Wet & Dry Riser
skladem
899 Kč
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.5 l |
| Doba provozu: | Do 20 min |
Ruční vysavač
Concept VP4353 18,5 V Wet & Dry Riser extension
skladem
1 999 Kč
| Příkon/výkon: | 110 W |
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.5 l |
Ruční aku vysavač
Concept VP4360 Wet and Dry
skladem
1 499 Kč
| Příkon/výkon: | 70 W |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Objem sáčku/nádoby: | 450 ml |
Klasický odsavač par
Concept OPP 1260SS
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
