Výpis produktů výrobce Concept
Nejprodávanější produkty v kategorii Concept
| 1 |
|
Concept RM3300 |
ihned k expedici
|
1 799 Kč | |
| 2 |
|
Concept DV7430 150x80 cm |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 3 |
|
Concept KS 3007 |
skladem
|
899 Kč |
Celkem 313 produktů
Rychlovarná konvice
Concept RK4130
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Odvlhčovač vzduchu
Concept OV1110 Perfect Air, černý
ihned k expedici
1 199 Kč
| Určeno pro prostor: | 15 m2 |
| Objem nádrže: | 600 ml |
Rychlovarná konvice
Concept RK0091
ihned k expedici
999 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Šedá |
Klasický odsavač par
Concept OPP1360wh
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Odšťavňovač
Concept LO 7026 Fresh
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Zastřihovač vousů
Concept ZA7040 Barber 2v1
ihned k expedici
782 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Doba provozu: | 45 min |
| Pouzdro: | Ne |
Rychlovarná konvice
Concept RK3171
ihned k expedici
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Sušička ovoce
Concept SO3010
ihned k expedici
1 599 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Černá |
| Počet plat: | 9 |
Sušička ovoce
Concept SO2050
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Počet plat: | 6 |
| Regulace teploty: | Ano |
Ultrazvuková špachtle
Concept PO2030 Perfect Skin
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Ultrazvuková čistička |
| Barva: | Bílá |
Vakuová svářečka fólií
Concept VA0050
ihned k expedici
1 699 Kč
| Příkon/výkon: | 110 W |
| Barva: | Černá |
| Odsávání vzduchu: | Ano |
Sušička ovoce
Concept SO2000
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 999 Kč
| Příkon/výkon: | 650 W |
| Barva: | Černá |
| Počet plat: | 6 |
Ruční vysavač
Concept VP4430 14,8 V Direct Animal + + 7 let na motor
Doprava zdarma
Záruka 7 let
Záruka 7 let
Záruka 7 let
Záruka 7 let
ihned k expedici
2 599 Kč
| Příkon/výkon: | 180 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.25 l |
Sušička ovoce
Concept SO2042
ihned k expedici
2 199 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
| Časovač: | Ano |
Sklokeramická varná deska
Concept SDV3760
ihned k expedici
4 999 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Odvlhčovač a čistička vzduchu
Concept OV1200 Perfect Air bílý
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
