Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG Mastery HGB64420SM |
skladem
|
6 990 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery MaxiFlex FSB53927Z |
skladem
|
18 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG OSF6I82EF |
skladem
|
14 990 Kč |
Celkem 137 produktů
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery FSE62417P
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Myčka nádobí
AEG FFB73747PM
Doprava zdarma
skladem
21 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE74718P
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE74738P
Doprava zdarma
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | C |
Indukční varná deska
AEG 6000 DoubleBridge TO64IM00XB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná monoklimatická chladnička
AEG 9000 LongFresh SKE818E9ZC
Doprava zdarma
skladem
32 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.405 kWh |
| Výška: | 176,9 cm |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery FSE73507P
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery SatelliteClean FEE53610ZM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FHK74707P
Doprava zdarma
skladem
22 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE72537P
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Plynová varná deska
AEG Mastery SpeedBurner HKB64420NB
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo, vpředu |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery AirDry FES5368XZM
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Indukční varná deska
AEG Mastery ComboHob CCE84543FB
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
| Šířka: | 78 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 AirDry FSS5261XZ
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Kombinovaná chladnička
AEG 8000 Cooling 360 RCB736E7MX
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Vestavná pračka
AEG 7000 ProSteam L7FNE48SI
Doprava zdarma
skladem
20 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0.54 kWh |
| Náplň: | 8 kg |
Vestavná pračka se sušičkou
AEG 8000 PowerCare® L8WBE68SIC
Doprava zdarma
skladem
26 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.47 kWh |
| Náplň: | 8 kg |
Vestavný odsavač par
AEG 7000 SilenceTech NDC7791SB
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG DGE5661HM
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

