Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG TYPE58 |
ihned k expedici
|
538 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery IKE42640KB |
skladem
|
15 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG Mastery DPE5660M |
ihned k expedici
|
8 490 Kč |
Celkem 137 produktů
Indukční varná deska
AEG 6000 TotalFlex NIR86T08FB
Doprava zdarma
skladem
59 990 Kč
| Šířka: | 75 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
Samostatná parní trouba
AEG Mastery SteamPro BSK999330T
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
54 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Černá matná |
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
AEG 6000 XT Bridge TH84CB03CB
Doprava zdarma
skladem
49 990 Kč
Vestavná vinotéka
AEG NSW8D826GT
Doprava zdarma
skladem
49 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 0.4 kWh |
| Výška: | 82 cm |
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
AEG 6000 ComboHob NCH84B03AB
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
Indukční varná deska
AEG Mastery ComboHob CCE84543FB
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
| Šířka: | 78 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná vinotéka
AEG NKW8P21KAT
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.29 kWh |
| Výška: | 44 cm |
Vestavná myčka nádobí
AEG 9000 ComfortLift FSE94848P
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Energetická třída: | C |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

