Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG TYPE58 |
ihned k expedici
|
538 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery IKE42640KB |
skladem
|
15 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG Mastery DPE5660M |
ihned k expedici
|
8 490 Kč |
Celkem 137 produktů
Výsuvný odsavač par
AEG Mastery DPE5660M
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Šedá |
Vestavná mikrovlná trouba
AEG Mastery TouchOpen MBB1756SEB
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery DGB3523S
ihned k expedici
4 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 330 m3/h |
Samostatná parní trouba
AEG Mastery SteamPro BSK999330T
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
54 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Černá matná |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE73727P
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE83717P
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Plynová varná deska
AEG Mastery HKB64453NB (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Uhlíkový filtr do odsavače par
AEG Filtr uhlíkový TYPE 145 k odsavači /HR 60TIX/484000008780/C00384667/
ihned k expedici
653 Kč
Indukční varná deska
AEG Mastery IKE42640KB
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Šířka: | 34 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
Plynová varná deska
AEG HKB75453NB
Doprava zdarma
skladem
13 190 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSB53927Z
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Plynová varná deska
AEG Mastery HGB64420SM
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Sklokeramická varná deska
AEG Mastery DirectTouch HK654070IB
Doprava zdarma
skladem
9 290 Kč
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery FSE73407P
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Plynová varná deska
AEG Mastery HKB64453NB
Doprava zdarma
skladem
11 890 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpravo, vpředu |
Vestavná kombinovaná chladnička
AEG Mastery CustomFlex SCE819E5TS
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 216 kWh/annum |
| Výška: | 188.4 cm |
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FSE76738P
Doprava zdarma
skladem
29 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

