Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG HKB75453NB |
skladem
|
13 190 Kč | |
| 2 |
|
AEG OSC6N181ES |
skladem
|
18 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG Mastery DirectTouch HK654070IB |
skladem
|
9 290 Kč |
Celkem 137 produktů
Jednodvéřová chladnička
AEG RTB411E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Šuplíkový mrazák
AEG ATB48E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FEE72706PM
Doprava zdarma
skladem
23 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Indukční varná deska
AEG 8000 SenseBoil & Fry TI64IB30FB
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 SatelliteClean FSB53907Z
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná pračka
AEG L8FBE48SIC
Doprava zdarma
skladem
23 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 47 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 8 kg |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSK93718P
Doprava zdarma
skladem
31 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery SatelliteClean FSE74608P
Doprava zdarma
skladem
21 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 SatelliteClean FSE64610Z
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FEE73517PM
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.657 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FEE72910ZM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Indukční varná deska
AEG 6000 TotalFlex NIR86T08FB
Doprava zdarma
skladem
59 990 Kč
| Šířka: | 75 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
Myčka nádobí
AEG Mastery FFB73716PM
Doprava zdarma
skladem
22 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 Mastery MaxiFlex FSB64907Z
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FSE75768P
Doprava zdarma
skladem
24 990 Kč
| Energetická třída: | B |
Vestavná myčka nádobí
AEG 9000 ComfortLift FSE94848P
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Energetická třída: | C |
Vestavná vinotéka
AEG NKW8P21KAT
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.29 kWh |
| Výška: | 44 cm |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG GDE686HB
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavná vinotéka
AEG NSW8D826GT
Doprava zdarma
skladem
49 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 0.4 kWh |
| Výška: | 82 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

