Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber TWEET EV8 BK A55 |
skladem
|
11 358 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
skladem
|
6 870 Kč | |
| 3 |
|
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru |
skladem
|
22 437 Kč |
Celkem 486 produktů
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP923E13X
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 W
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 643 X
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 5390/1 IX
skladem
3 238 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 750 G SD
skladem
3 586 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 65F LM K
Doprava zdarma
skladem
6 393 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 375 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 741 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.4 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 PLUS IX/ A/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica HAIKU ISLAND BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
33 201 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 361 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 630 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Výsuvný odsavač par
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3150bc
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560wh WHITE
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
