Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber INKA LUX 3.0 X A52 |
skladem
|
11 547 Kč | |
| 2 |
|
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90 |
skladem
|
38 988 Kč | |
| 3 |
|
Faber VRT BK A60 |
skladem
|
6 543 Kč |
Celkem 486 produktů
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP623E13X
skladem
4 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Klasický odsavač par
Electrolux LFU215X
Doprava zdarma
skladem
2 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326S
skladem
3 590 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 951 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 911 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Klasický odsavač par
Candy CFT 610/4W + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
skladem
1 390 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 64.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica LANE WH/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 361 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 951 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 532 W
skladem
1 418 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JUNO WH/ F 50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 221 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica TUBE ISLAND PRO IX/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 271 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN LX/BL MAT/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 801 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA S IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 428 m3/h |
Klasický odsavač par
Elica KREA GFA WH/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 W
skladem
2 200 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 341 Kč
| Energetická třída: | A |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
