Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber Inka Smart C LG A52 |
skladem
|
2 750 Kč | |
| 2 |
|
Faber 2740 PLUS PB X A60 |
skladem
|
3 915 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS BK A52 |
ihned k expedici
|
6 948 Kč |
Celkem 506 produktů
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS BK A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 948 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EG8 BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
12 321 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber Inka Smart C LG A52
Záruka 5 let
skladem
2 750 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 335 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 2740 PLUS PB X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 915 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB W A50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 583 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Faber 741 PB X A50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 997 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG AM/X A60
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049)
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 948 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52.2 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber VALUE PB X A60
Záruka 5 let
skladem
3 520 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB W A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT WH MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT BK MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HCS X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52.2 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CYLINDRA ISOLA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 996 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber VRT BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 317 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS BK A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 605 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Stropní odsavač par
Faber HIGH-LIGHT WH MATT KL A91/2
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
42 768 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 995 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
38 988 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište