Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 S |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 2 |
|
Mora OP 630 X |
skladem
|
1 748 Kč | |
| 3 |
|
Concept OPP2060bc |
skladem
|
2 699 Kč |
Celkem 486 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Mora OO 963 X
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 694 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Electrolux Intuit KFIB19X
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HC X A70
skladem
4 626 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
29 592 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM BK MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 399 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY S40 BLIX/ A/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 371 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA BL/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 591 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica PANDORA BL/ F/ 90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
37 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Komínový odsavač par
Elica EMERALD WH/A/60 T.GREZZO
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 652 GB1
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 350 m3/hod. |
Stropní odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/F/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA LIGHT BL MAT/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 921 Kč
| Energetická třída: | A |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 BK MATT A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 986 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH ANGOLO WH A100 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 484 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Stropní odsavač par
Faber HEAVEN DUAL LIGHT X FLAT KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
38 412 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A90
Doprava zdarma
skladem
9 882 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4BG
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
