Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber HEAVEN DUAL LIGHT G/WH FLAT KL A90 |
skladem
|
40 941 Kč | |
| 2 |
|
NT AIR KA 142 90x90 cm |
ihned k expedici
|
11 999 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 640 W |
skladem
|
2 490 Kč |
Celkem 484 produktů
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber Flexa HIP W A60
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Gorenje WHC 63 CLI
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OV 686 GBX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber Steelmax EV8 WH/ X A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 820 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Whirlpool AKR 504 IX/1
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 321 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP2260
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX IX/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Nerezová |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX WH/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 561 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica GALAXY_ISLAND BL IX/A/90x45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 647 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HCS X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 605 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica VERVE LUX/ WH/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 690 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 125 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 841 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB BL/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LIXA WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 365 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 511 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
