Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber BEAT WH MATT F45 |
skladem
|
15 399 Kč | |
| 2 |
|
Faber BEAT BK MATT F45 |
skladem
|
15 399 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA SMART HCS X A52 |
skladem
|
5 391 Kč |
Celkem 506 produktů
Komínový odsavač par
Hoover HDM9000LX
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP416X
ihned k expedici
4 299 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Šedá |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP226S
ihned k expedici
2 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Haier HADD9SS6B
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
29 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 88 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Haier HATS9CBS4BWIFI
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Hlučnost: | 64 dB |
Vestavný odsavač par
Candy CBG625/1X/4U
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 218 m3/h |
Komínový odsavač par
Haier HATSI120BCS6BVOC
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 119.8 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Profesionální přípravek na leštění nerezových ploch a odsavačů
Hoover CSC3801 (500ml)
ihned k expedici
169 Kč
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište