Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber FLEXA HIP NG AM/X A60 |
skladem
|
3 771 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EG8 BK A80 |
ihned k expedici
|
12 321 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049) |
skladem
|
6 948 Kč |
Celkem 486 produktů
Komínový odsavač par
NT AIR KA 127 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 146 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CCE 116/1X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 305 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2W + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 661 X
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Výsuvný odsavač par
AEG Mastery DPE5660M
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Šedá |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCTH 63F LEB X
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 747 IX/1
ihned k expedici
4 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 651 X
ihned k expedici
2 127 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT3 63F LTX
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 899 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP1360ss
ihned k expedici
1 599 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 135 - 90 cm
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HBVS985TX
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 541 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFV619K
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 380 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FB
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 410 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA S IX/A/52
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 761 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 428 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 35 GRIX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
7 191 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Komínový odsavač par
Candy CVMA90W
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT 64 FLY X
ihned k expedici
2 689 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG716R
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT625/2W/1
ihned k expedici
1 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
