Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB X A60 |
skladem
|
3 231 Kč | |
| 2 |
|
Faber 741 PLUS PB W A50 |
skladem
|
2 583 Kč | |
| 3 |
|
Faber 741 PB X A50 |
skladem
|
2 997 Kč |
Celkem 486 produktů
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 BK A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 358 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 870 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 28.6 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber HIGH-LIGHT BK MATT KL A91/ 2
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
42 768 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber VRT BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 543 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 437 Kč
| Energetická třída: | - |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | - |
Ostrůvkový odsavač par
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
38 988 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 142 90x90 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 NB
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT6130/3X
ihned k expedici
2 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 329 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 62F LT SK
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 332 m3/h |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 82F LT K
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 79.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 WH
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 X
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Candy CSD76MX
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 63 LT W
ihned k expedici
4 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CDG6CBG
ihned k expedici
2 590 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLX
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 389 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Candy CCC 60BA/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 423 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CTS6CEX + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
