Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB W A60 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Faber BEAT BK MATT F45 |
skladem
|
15 399 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA SMART HCS X A52 |
skladem
|
5 391 Kč |
Celkem 486 produktů
Komínový odsavač par
Hoover HCT6700X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Amica KH 17021 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Amica KH 17218 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 469 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux EFF60560OX
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/hod. |
Komínový odsavač par
Hoover HHP67000LX
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 608 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery DGB3523S
ihned k expedici
4 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 330 m3/h |
Komínový odsavač
NT AIR KA 101 - 60 cm
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Deskový odsavač
NT AIR KA 8210
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HVE93X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 860 m3/h |
Komínový odsavač par
Hoover HGM91X
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 485 m3/h |
Komínový odsavač par
Amica KH 17228 E
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 4 |
Komínový odsavač par
Hoover HDM9000LX
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3890 SINFONIA
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
ihned k expedici
4 999 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Hotpoint Ariston HD 9 WH (rozbaleno)
ihned k expedici
500 Kč
| Energetická třída: | G |
Výsuvný odsavač par
Electrolux Série 300 LFP326FW
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Haier HADD9SS6B
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
29 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 88 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Výsuvný odsavač par
Electrolux LFP616X
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Vestavný odsavač par
Candy CBG625/1X/4U
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 218 m3/h |
Komínový odsavač par
Candy CDG6CBP8BWIFI
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 638 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
