Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Elica VERVE WH/F/60 |
skladem
|
1 521 Kč | |
| 2 |
|
Elica VERVE WH/F/50 |
skladem
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Mora OT 611 X |
skladem
|
3 990 Kč |
Celkem 486 produktů
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8P WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226V
Doprava zdarma
skladem
11 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Smetanová |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit KFVB19K
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89.8 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 WH A80
Doprava zdarma
skladem
12 501 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Vestavný odsavač par
Concept OPI7060bc BLACK
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
9 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT DG MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 969 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD S IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3660
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHY-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica HAIKU BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
30 321 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica LEVER IX/A/56
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 421 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 WH MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP62CLI
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG 7000 SilenceTech NDC7791SB
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Vestavný odsavač par
Gorenje BHI633EX
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 660 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HC BK A70 305.0751.362
skladem
4 710 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
