Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 632 W |
skladem
|
1 398 Kč | |
| 2 |
|
Concept OPP1260bc |
skladem
|
1 799 Kč | |
| 3 |
|
Mora OP 631 W |
skladem
|
1 937 Kč |
Celkem 484 produktů
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 222 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 540 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226R
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG719X
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 600 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 991 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 356 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 720 m3/h |
Odsavač do pracovní desky
Faber FABULA PLUS EV8 BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
34 335 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 61.5 cm |
| Výkon odsávání: | 630 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 362 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART HCS X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 769 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70.2 cm |
| Výkon odsávání: | 390 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX BL/ A/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A60
Doprava zdarma
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG516X
Doprava zdarma
skladem
9 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA LIGHT IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 921 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica APLOMB WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 680 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG AM/X A50
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
20 214 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
