Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Candy CBT6130/3X |
ihned k expedici
|
2 290 Kč | |
| 2 |
|
Candy CFT610/5X/1 |
skladem
|
1 490 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool AKR 749/1 IX |
skladem
|
2 927 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Mora OV 648 GBX
skladem
3 571 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 430 m3/h |
Vestavný odsavač par
Electrolux 700 SENSE Hob2Hood LFG716X
Doprava zdarma
skladem
13 290 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5260bc
Záruka 3 roky
skladem
3 599 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 340 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 26 IX/A/60VT
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 371 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 581 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept 50cm OPV 3150
skladem
2 399 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 49.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK2760ss
Záruka 3 roky
skladem
3 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 524 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TONDA IX/F/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 291 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Elica TUBE PRO WH MAT/A/43
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 291 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK3560bc
Záruka 3 roky
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica WISE WH/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 091 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 691 m3/h |
Klasický odsavač par
Guzzanti ZRW 60 BLACK
skladem
1 694 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN PLUS IXGL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 591 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LOL BL/A/60 MOON EDITION
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Mora OK 697 GX
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Komínový odsavač par
Elica CIRCUS IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 384 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8BK/XA80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 320 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica LESSENZA WH/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 061 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG W A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
