Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Elica ERA GR/A/52 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WHVP 62F LT SK |
ihned k expedici
|
8 290 Kč | |
| 3 |
|
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič |
ihned k expedici
|
2 990 Kč |
Celkem 484 produktů
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber Victory 2.0 X A77
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 984 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit LFV616K
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG BK A60
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG BK A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA SMART X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 360 m3/h |
Komínový odsavač par
Concept OPK5160bc BLACK
Záruka 3 roky
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
| Barva: | černá |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 011 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD S IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 911 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica JOY ISLAND WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
25 101 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL ANBR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica CLOUD SEVEN IX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 541 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH WH A60 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 950 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 402 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STRIP SMART PB BK A90/3
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 975 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT WH MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 982 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 DG MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 873 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM X A52 KL (305.0658.601)
Doprava zdarma
skladem
17 928 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
Mora OI 665 B
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
