Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Taurus PERFECT |
ihned k expedici
|
99 Kč | |
| 2 |
|
Thermex IF 80 SMART |
ihned k expedici
|
7 990 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8819105) sada 32ks, nástavec magnetický 115mm, pinzeta, CrV |
ihned k expedici
|
377 Kč |
Celkem 241 produktů
Vodovodní páková baterie
Astracast VOYAGER TP0725
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Ocelová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková baterie
Astracast VICEROY LEŠTĚNÁ OCEL TP0723
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Ocelová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková baterie
Astracast SOLENT CHROM TP0358
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Klasická baterie
Astracast TARGA KARTÁČOVANÁ OCEL TP0355
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Ocelová |
| Páková: | Ne |
| Se sprškou: | Ne |
Komínový odsavač
NT AIR KA 101 - 60 cm
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Deskový odsavač
NT AIR KA 8210
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW5518E
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 216 kWh/annum |
| Výška: | 177.2 cm |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vodovodní kuchyňská baterie
Pyramis MEZZO IRON GREY (90.913.701)
ihned k expedici
999 Kč
| Barva: | Šedá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis CONCERTO 86 x 50 1B 1D ČERNÉ SKLO (109.501.230)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 499 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez/sklo |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Kuchyňský nerezový dřez
Pyramis CONCERTO 86 x 50 1B 1D BÍLÉ SKLO (109.501.330)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 499 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Nerez/sklo |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 STEEL LINE 3,9l 014005901
ihned k expedici
659 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.9 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kompaktní vestavná trouba
Haier HWO45NB6T0B1
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
19 999 Kč
| Celkový objem: | 34 l |
| Barva: | Černá |
| Gril: | Ano |
Luxusní zahradní jídelní židle
Couture Jardin POLO dining chair šedá
ihned k expedici
3 873 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Hliníkový rám, venkovní akrylová tkanina |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Indukční varná deska
Whirlpool WVH 92 K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Šířka: | 83 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F5XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná myčka nádobí
Candy CDSH 1D952
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 78 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Studená bílá |
Vánoční osvětlení
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 24 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
