Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Candy CBT 625/2X/1 + 5 let záruka na celý spotřebič |
ihned k expedici
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Taurus STEAKMAX 2600 |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Pyramis ET78 MARGARITA PR92 (100.138.601) |
ihned k expedici
|
1 199 Kč |
Celkem 241 produktů
Podhledové schodišťové svítidlo
Eglo (96902) LED Podhledové svítidlo ZARATE 1xLED/2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
567 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1970 Vánoční dekorace 10LED XMAS BELL GOLD teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
244 Kč
Venkovní lampa
Philips (1648993P0) LED venkovní sloupek Stratosphere
Poslední kus
ihned k expedici
1 928 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1972 LED vánoční girlanda – zlaté rolničky, 2xAA, teplá b., čas.
Poslední kus
ihned k expedici
190 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2031T vánoční osvětlení 288Led XMAS Cluster 2,4m blue
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11114) 6x10m
skladem
639 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Řezač trubek
Extol Premium (8848015) s odhrotovačem, 3-42mm, (O 1/8"-1 5/8"), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
599 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-42 mm |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis FIDO CHROM (90.919.938)
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ano |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis E33 92 (100.140.001)
skladem
1 606 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis FIDO VANILLA 90922038 IVORY
skladem
1 890 Kč
| Barva: | Béžová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ano |
Vestavná myčka nádobí
Mora IM 565 + k setu spotřebičů sada nádobí za pouhou 1,- Kč + 500 Kč cashback
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Cashback 500 Kč
Dárek zdarma
Cashback 500 Kč
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis FIDO ŠEDÁ (90.921.838)
skladem
1 890 Kč
| Barva: | Šedá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ano |
Plynová varná deska
Whirlpool TGML 660 NB
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Kuchyňský granitový dřez
Pyramis NEXT 62x44 1B1D black (70.093.501)
skladem
3 221 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis BELLO DUO ČERNÁ (90.927.138)
skladem
1 790 Kč
| Barva: | Černá/nerezová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Vodovodní kuchyňská baterie
Pyramis SILVIO BEIGE (90.923.338)
skladem
2 090 Kč
| Barva: | Béžová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis BELLO DUO CARBON (90.927.638)
skladem
999 Kč
| Barva: | Carbon |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Vodovodní kuchyňská páková baterie
Pyramis SILVIO DUO carbon 90929638
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Carbon |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
