Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Extol Craft (9615) 110PSI/7bar |
ihned k expedici
|
279 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (11112) 4x6m |
ihned k expedici
|
298 Kč | |
| 3 |
|
Taurus PERFECT |
ihned k expedici
|
99 Kč |
Celkem 241 produktů
Komínový odsavač par
NT AIR KA 135 - 90 cm
ihned k expedici
1 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Podlahový sáčkový vysavač
Hoover FV70 FV05011
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 984 Kč
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Hlučnost: | 85 dB |
Americká chladnička
Haier HSR3918EWPG
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 317 kWh/annum |
| Výška: | 177.5 cm |
Kempingová židle
ProGarden KO-FD8300470hned Kempingová židle skládací šedohnědá
ihned k expedici
314 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Sada nádobí
Pyramis OPTIMUM PLUS 1+1 (14.004.601)
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 290 Kč
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
322 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Vodovodní kuchyňská baterie
Pyramis MEZZO BEIGE (90.913.401)
ihned k expedici
1 499 Kč
| Barva: | Béžová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Kuchyňský robot
Sencor STM 7872BL
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 272 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Objem pracovní nádoby: | 4.5 l |
| Počet stupňů výkonu: | 8 |
Kuchyňský granitový dřez
Pyramis NEXT 76x44 1B 1D black (70.006.801)
ihned k expedici
3 506 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis BELLO DUO BÉŽOVÁ (90.927.038)
ihned k expedici
1 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis BELLO DUO ŠEDÁ (90.927.538)
ihned k expedici
1 199 Kč
| Barva: | Šedá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nerezový hrnec
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 ZEON 5,2l 015224201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kuchyňský nerezový dřez
Pyramis CONCERTO (100X50) 1B 1D ČERNÝ 109507530
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez/sklo |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2P8XH + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Páková baterie
Astracast VICEROY KARTÁČOVANÁ OCEL TP0718
ihned k expedici
499 Kč
| Barva: | Ocelová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 628/IXL EE
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
