Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Taurus AP2030 |
ihned k expedici
|
1 499 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (6612) L-klíče IMBUS, sada 10ks, 2-14mm |
ihned k expedici
|
82 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11114) 6x10m |
skladem
|
639 Kč |
Celkem 241 produktů
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lampa
Rabalux 8247 Venkovní lampa KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 738 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní lustr
Rabalux 8648 Venkovní závěsné svítidlo KNOXVILLE 1xE27/18W
Poslední kus
ihned k expedici
2 140 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Hnědá |
Závěsné svitídlo
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 435 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Stolní lampa
Emos Z7501W LED stolní lampa George, černá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.4 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dětský lustr
Rabalux 4568 Dětské závěsné svítidlo LEON E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
364 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Lustr
Eglo (49258) Lustr CARLTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 410 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 062 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2233 Stolní lampa ANNA 1xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 017 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
977 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
112 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
204 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Candellux CA0024
Poslední kus
ihned k expedici
541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
