Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Tblitz Dots černá |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 2 |
|
Concept SO 1020 |
|
ihned k expedici
|
1 299 Kč |
| 3 |
|
Retlux RPS 10 (10ks) |
ihned k expedici
|
99 Kč |
Celkem 241 produktů
Vysoušeč vlasů
Taurus FASHION 2500
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 2400 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Černá/červená |
Zastřihovač nosních chloupků
Taurus HIPNOS
ihned k expedici
129 Kč
| Napájení: | 1 x AA |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Pouzdro: | Ne |
Tyčový mixér
Taurus BAPI 800 PLUS INOX WHITE
ihned k expedici
559 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Bílá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Vodovodní kuchyňská baterie
Pyramis SILVIO BLACK (90.923.238)
ihned k expedici
2 090 Kč
| Barva: | Černá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis ARMONICA (95.151.001)
ihned k expedici
1 299 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 127 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 550 m3/h |
Komínový odsavač par
NT AIR KA 146 - 90 cm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 850 m3/h |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/WH
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Nerezový hrnec
Pyramis 28 ZEON 8,6l 015228201
ihned k expedici
1 292 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 8.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Vodovodní kuchyňská páková baterie
Pyramis CALANTO CHROM 090906301
ihned k expedici
1 599 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ano |
Vestavná mikrovlnná trouba
Candy MIC 20 GDFX + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 190 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 20 l |
Depilátor
Taurus TRIM & SHAVE
ihned k expedici
349 Kč
| Napájení: | 12 V/230 V |
| Počet stupňů výkonu: | - |
| Masážní systém: | Ne |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis SERENO (80x120x180) (96.701.038)
ihned k expedici
599 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Vestavná pračka se sušičkou
Candy CBDO485TWME-S + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 47 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 8 kg |
Sklokeramická varná deska
Candy CH 64 DXT
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 790 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
BT reproduktor
Emos E0074 FREESTYLER, černá
ihned k expedici
374 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Bluetooth: | Ano |
Vestavná myčka nádobí
Candy CDIH 2T1047
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 560 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F9XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
