Vánoční nabídka 2022
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční nabídka 2022
| 1 |
|
Ducati PRO-III |
ihned k expedici
|
13 990 Kč | |
| 2 |
|
Aprilia eSR2 EVO |
ihned k expedici
|
14 990 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
skladem
|
6 870 Kč |
Celkem 241 produktů
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool AMW 439 NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 22 l |
| Gril: | Ano |
Kontaktní gril
Taurus STEAKMAX 2600
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2600 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis ET78 MARGARITA PR92 (100.138.601)
ihned k expedici
1 199 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Osobní váha
ECG OV 1821 Black
ihned k expedici
399 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 WH
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Kuchyňský nerezový dřez
Pyramis ATHENA 79x50 1B 1D
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 790 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Odkapávač: | Vpravo |
Rychlovarná konvice
Taurus AROA PREMIUM
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis SPARTA 62x50 1B 1D (65x26x60) (10.012.520)
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Raclette gril
Taurus ARIZONA
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Raclette |
Plynová varná deska
Whirlpool GOWL 728/NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná vinotéka
Candy CCVB 15/1 + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
9 490 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 133 kWh/annum |
| Výška: | 86.5 cm |
Stolní mixér
Taurus OPTIMA EASY GLASS
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 450 W |
| Barva: | Černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Ruční šlehač
Taurus PRIMA
ihned k expedici
349 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Moka konvice
Taurus ITALICA ELEGANCE 9
ihned k expedici
199 Kč
| Celkový objem: | 0.45 l |
| Materiál: | Hliník |
Sklokeramická varná deska
Candy CH 64 FC + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
3 999 Kč
| Šířka: | 59.2 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIO 3T125 6PE X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
10 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.96 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Kulma na vlasy
Taurus VOLUME STYLER
ihned k expedici
199 Kč
| Příkon/výkon: | 41 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Funkce ionizace: | Ne |
Komínový odsavač par
Candy CTS6CEX + 5 let záruka na celý spotřebič
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 499 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
