Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3904 Lustr stahovací ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
620 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 337 Kč |
Celkem 843 produktů
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 401 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Lustr
Eglo (94353) Lustr SARABIA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 046 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (96678) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
752 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
607 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ideal Lux (137032) VERSUS SP168 ROUND
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 038 Kč
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
954 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (85981) TROY 3 E27, 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
2 046 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZR7612M LED profi 60x60 40W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
643 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
Poslední kus
ihned k expedici
309 Kč
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
AZzardo (AZ0058) Acrylio 50pendant, závěsné, R7s 200W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 200 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 71136 Sarabi LED E27x1 zlatá+opál sklo
Poslední kus
ihned k expedici
1 149 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 900833 MINIERE 1x40W/E27 IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište