Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster |
ihned k expedici
|
788 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
448 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31008) LED Bodové svítidlo BIMEDA 4xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
759 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 248 Kč
| Energetická třída: | F |
Lustr
Nowodvorski (5420) Lustr SILVERADO kov 10xE14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 615 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva: | Stříbrná |
Stolní lampa
Eglo 39877 COPILLOS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 476 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stropní svítidlo
Eglo 39404 Stropní svítidlo PRINCIPE LED 14x3,15W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 44 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900464) WD 6103 DIM černá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Eglo 32741 3m STRIPE-C LED-RGB/11,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 287 Kč
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Philips (5920331P1) MESON 125 10W 30K BÍLÁ EU
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Maytoni M C051CL-01W Focus S C051CL-01W, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
907 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Trio (R37091131) Perugia LED/37W 4500lm 4000K, IP44 Bílá kov stmívatelné
Poslední kus
ihned k expedici
2 351 Kč
| Max. příkon zdroje: | 37 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 39509 SIRACUSA 10xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
253 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70126 LiTrack Spot 06V 9W, 660lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
