Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
424 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
561 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
339 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 063 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (96678) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Kolarz (A1306.31.7.W/40) HL MOON GOLD bílé D 40cm, E27/100W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 344 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, zlatá |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5057148PN) Bodové svítidlo Paisley
Poslední kus
ihned k expedici
336 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533023016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
1 136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 94077 LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
533 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 96981 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 180mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012650) Přisazená bodovka OLA-S11, černá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94724) LED Bodové svítidlo MAURANO 4xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61001005) RENY LED 30W, 4200K/2550lm, d40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (49342) STL/1 MINT DUNDEE 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Eglo 390451 TRUBACO sensor LED 2100- 2650lm 2200-6500K hnědá kov
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
