Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V |
ihned k expedici
|
1 021 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm |
ihned k expedici
|
2 369 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31007) LED Bodové svítidlo BIMEDA 3xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Stojací lampa
Eglo (86817) Stojací lampa OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 178 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96037) LED nástěnné svítidlo METRASS 1xLED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 148 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 39164 Závěsné svítidlo PIEDALE E27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Nipeko MT3499 Svít.LED chrom vyp 3W
Poslední kus
ihned k expedici
772 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 026 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavné svítidlo
Avide (9571205) panel vestav.12x12 6W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 3299 ROTEM stropní 4xE14
Poslední kus
ihned k expedici
2 239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
318 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3270 Stropní svítidlo ERICA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
93 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Eglo (75645) ESPARTACO 385x385, 1800lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
937 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
